Jdi na obsah Jdi na menu

Juventus Mohelnice - So Jestřebí 2:1

1. 9. 2013

Zbytečně ztracené body ! Od počátku bylo Jestřebí aktivnější, hned po rozehrávce si David Lukáč udělal z obránců soupeře kompars, ale přestřelil z dobré pozice. Za překvapivě děravou a pomalou obranou Mohelnice jsme se dostávali do velkých šancí, ale do černého se nikdo netrefil. Domácí měli jedinou šanci za poločas, když po vymyšleném faulu rozhodčího Horáčka měli nebezpečný trestňák. Branku se nakonec podařilo dát Davidovi, když po samostatné akci se dostal na hranici vápna a nechytatelně k tyči zavěsil. Pak ještě nechal Horáček bez povšimnutí penaltový zákrok na Davida, ale ono z půlky dohlednout do vápna je těžké...Před koncem poločasu David nahrál před branku osamocenému Švomovi, na kterého zívala prázdná brána, ale on z ca 3 metrů dal vedle !!! Později se ukázalo, že to byl rozhodující moment celého zápasu. Do druhého poločasu domácí prostřídali a nakopávanými balony nás dostali pod tlak. Obrana i gólman velmi dobře odvraceli jejich útoky a naše brejky byly nebezpečné, bohužel v koncovce tragédie. Marada šel 2x sám na branku, poprvé neumístil střelu aby padl gól, podruhé si šlápl na balon, další šance se také neproměnili, tak se potvrdilo pravidlo- nedáš, dostaneš a domácí dali z tlaku gól, když jejich hráč prostřelil hradbu těl a balon zpalaval k tyči- 1:1. Když už se zdálo, že remíza je na dosah, tak v 88. minutě měli domácí trestňák, míč letící do vápna přizdvihl hlavou Opravil tak, že gólman Večeř neměl šanci a bylo 2:1. Vyhraný zápas jsme tak ztratili, ale nikdo se nemůže vymlouvat na to, že domácí měli i štěstí, v případě proměnění našich 100% gólovek musel zápas skončit minimálně 0:3 a nebylo co řešit.

Večeř-Kondler J, Opravil, Kramar J, Kondler D-Neplech,Krátký,Polášek,Švoma-Lukáč,Janíček

dále hráli: Pecháček,Solník,Marada,Doubrava