Jiskra Rapotín B - Sokol Jestřebí 2:0

19. 8. 2017

Na perfektním hřišti jsme sehráli víc než vyrovnanou partii. Soupeř nevyužil v prvních minutách tutovku, když se útočníkovi zamotal balon mezi nohama, naopak naši kluci se dostali do zápasu a škoda nevyužité šance Franty Marady. Kopali jsme jeden roh za druhým, ale nic z toho nebylo. Když už se dohrával konec poločasu, tak jsme včas neodehráli balon pryč z prostoru před šestnácrkou, míč se dostal k soupeři, který pohotově prudce a přesně vystřelil, Kamil si sáhl na balon, ale ten prosšel do branky, 1:0. Ve druhém poločase jsme usilovali o vyrovnání, soupeř měl sice herní převahu, ale branka i přes šance na obou stranách nepadla. Velkou šanci měl opět Franta, jeho střelu zastavil nohou domácí gólman. Gól nakonec padl do naší sítě, když střelu domácího hráče vytěsnil Kamil, ale balon spadl střílejícímu hráči opět na nohu a podruhé se už trefil. V úplném závěru ještě pěkně vystřelik Kuba Malý, ale gólman vytáhl míč na roh. I přes vyrovnanou hru, jsme nebyli efektivní a tak jedeme domů bez bodu. Nicméně kluci zaslouží pochvalu za výkon a bojovnost, proti soupeři posílenému o hráče A týmu to dnes, ale nestačilo.