Jestřebí A - Leština B 0:2

25. 8. 2012

Jestřebí nastoupilo v obraně se 2 útočníky (Němec T a Sládek) z důvodu absence 2 stabilních hráčů (Pecháček a Krátký), do obrany pomohli i hráči B (Opravil a Pepa Kramar), nicméně obranná 4 zahrála velmi solidně a dnešní prohra nepadá rozhodně na jejich vrub. Začátek zápasu byl svižný z obou stran, hrálo se v tempu, po zemi, s těsným osobním bráněním na obou stranách a diváci tak viděli od obou mužstev kvalitní fotbal. První velkou šanci měl Jarda Janíček, když zdálky trefil břevno. Další superšanci měl po nezištné přihrávce Lukáče Pokorný, ale po krátkém sólu ho vychytal výborný brankář hostí. Gól tak dala Leština, když po dlouhém autu podběhl balon Pepa Habrluk, stačil lehce nadzvihnout balon, který spadl na nohu leštinského hráče, který se nemýlil a poslal hosty do vedení. Do poločasu se hra přelívala na obě strany, gól už nepadl. Do druhého poločasu vstoupila herně lépe Leština, svoje šance ale neproměnila, bohužel ani Jestřebí také nedokázalo vstřelit branku, když už obrana byla překonaná, tak se vždy zaskvěl gólman hostí. Druhá branka do jestřebské sítě padla opět po dlouhém autu, když dobře vyražený balon našeho gólmana letěl před vápno, kde stál opět leštinský hráč a se štěstím se trefil a bylo 0:2. Zoufale útočící Jestřebí vždy vychytal brankář Leštiny, takové šance se normálně dávají, bohužel dnes chybělo i trochu štěstí, to měla Leština a tak zaslouženě zvítězila ve vyrovnaném zápase, na branky však byla lepší, když dala 2, zatímco domácí to nedokázali.