Jestřebí A - Bratrušov 5:2

11. 8. 2012

Zápas za ideálních podmínek (ráno sprchlo a hřiště bylo dokonalé) začal náporem domácích barev. Převahu korunoval hrající trenér Kulíšek, když dorazil tvrdou střelu z trestňáku Lukáče, kterou gólman hostí neudržel. Hosté se oklepali a začali hrát také aktivně a po zásluze před koncem poločasu vyrovnali, když po našem rohu zužitkovali rychlý protiútok. Do druhého poločasu obě mužstva vstoupili s cílem vyhrát, bohužel po chybě obrany, která nedokázala odhlavičkovat jednoduchý balon zvýšili bratrušovští na 1:2. Měli potom více ze hry, nakonec se Jestřebí vzchopilo a kluci začali vyvíjet aktivitu, jejich úsilí bylo korunováno vyrovnávacím gólem, který dal z lobu z ca 25 m krásnou střelou David Lukáč. Takový gól se nevidí často ! Vyrovnání vlilo do žil Jestřebí energii a nesmírné úsilí zápas otočit. Podařilo se krásnou střelou Davida Pokorného 3:2!! Hosté pak vsadili vše na útok a nechybělo jim moc aby vyrovnali. Podržel však gólman a už bezchybná obrana. Pak se potvrdilo pravidlo pravidlo nedáš - dostaneš a Míša Krátký zdálky vymetl z voleje šibenici a bylo 4:2 ! Hosté hráli vabank, což potrestal rychlým protiútokem Tomáš Němec a bylo dokonale vymalováno !!!! Dík všem, kteří nastoupili, hlavně klukům z B (Opravil, Doubrava, Švoma), nicméně všichni hráči na jedničku.