Jestřebí A - Bohdíkov B 6:1

9. 9. 2012

Za pěkného počasí se hrál fotbal bohatý na góly, což potěšilo všechny domácí. Od začátku se Jestřebí vrhlo na béčko Bohdíkova, Tomáš Němec v dobré příležitosti přestřelil, ale již ve 3. minutě vše napravil Jarda Janíček, když po rychlém autu do vápna hned z první levačkou obstřelil gólmana a bylo 1:0. U další branky byl opět Jarda, když jeho tvrdou střelu z dálky gólman Bohdíkova vyrazil před sebe a všudybyl Kuba Kondler dorazil do branky. Potom ještě zaujala střela zdálky Davida Lukáče, který trefil bohužel jen tyč. Představení 2 hráčů zápasu (Janíček a Kondler) pak pokračovalo, Jarda zahrál na přední tyč a Kuba hlavou zvýšil na 3:0, zanedlouho úplně stejná situace obou hráčů, tentokrát Kuba nohou a do kabin se šlo s vedením 4:0. Druhý poločas už nebyl tak efektivní, protože se hráči snažili hrát příliš na sebe a nezbýval prostor pro finální přihrávky. Přesto po vybojovaném balonu Honza Solník se štěstím vstřelil 5. gól. Za chvilku mohl přidat 6. gól David Lukáč, který však tvrdě zdálky orazítkoval pouze břevno hostující branky. Hosté se nevzdali a po chybičce v obraně snížili na 5:1, tečku za zápasem pak udělal střídající Lukáš Mička, který upravil na konečných 6:1. Nechtěl bych kromě Jardy a Kuby opomenout i další hráče, všichni dnes byli výborní včetně střídajících a taky Radka Hanáka, který moc práce něměl, ale předvedl také výborné zákroky.