Jestřebí - Šumperk B 1:3 (1:1)

8. 10. 2023

S těžkým soupeřem jsme sehráli zejména v 1. poločase velmi vyrovnanou partii. Hned ve 3. minutě využil chybnou rozehrávku hostujícího gólmana Tomáš Horký a vedli jsme 1:0. Kolem 10. minuty chybělo málo Viktorovi Švubovi aby hlavou dal na 2:0. Hosté kontrolovali v 16. minutě a po centru zavěsil hostující útočník nechytatelně a bylo vyrovnáno. Bohužel kvůli svalovému zranění musel kolem 20. minuty odstoupit Tomáš, což bylo velké oslabení pro náš mančaft. Do poločasu už žádný gól nepadl a do kabin se šlo s remízovým stavem 1:1. Do 2. poločase vstoupili lépe hosté a v 55. minutě otočili na 1:2. Snažili jsme se o vyrovnání, ale útočné akce jsme nedotáhli do konce, hosté z brejků měli tutovky, ale také nebyli schopni dát branku. Rozhodlo se 12. minut před koncem, kdy dali hosté na 1:3 a bylo v podstatě hotovo. Nicméně našim borcům je na místě poděkovat za bojovnost a snahu bojovat do poslední minuty i přes oslabení sestavy.