Jedlí - Sokol Jestřebí 3:6

30. 8. 2015

Opět venku, ale tentokrát nás rozhodčí o body neobral jako v Rovensku, hráči šli vítězství naproti od první minuty. Jestřebí kontrolovalo hru a díky střelecké pohotovosti Davida Lukáče, který 2 střelami z dálky zajistil vedení 0:2, jsme byli v herní pohodě. Tu lehce narušilo snížení domácích, ale Franta Marada po centru Davida dal na poločasových 1:3. Druhý poločas jsme Jedlí uzemnili Frantou na 1:4 a zápas byl v podstatě rozhodnutý, Navíc domácí po faulu viděli ČK a hráli v 10 lidech. David pak dovršil hattrickem na 1:5, pak si sudí vymyslel penaltu, domácí tak snížili na 2:5, penalta byla i na druhé straně, gól dával Tomáš Valica na 2:6. Poslední slovo měli domácí a debakl zmírnili na 3:6. Příští zápas hrajeme konečně doma, tak musíme venkovní body potvrdit.

Kramar K-Kondler D,Kramar J,Kramar M,Doubrava-Sládek,Krátký,Lukáč,Pokorný-Marada,Hrdlovič

dále hráli: Valica, Kantor