Hrabišín - Sokol Jestřebí 2:3 (1:0)

4. 8. 2019

Na perfektně připraveném hřišti jsme sehráli 1. mistrák sezony a vezeme si zvenku 3 body ! Výhra se však rodila docela složitě. Hned ze začátku jsme byli lepším mužstvem, ale velké šance se nám nedařilo proměňovat. Naopak z ničeho se dostali domácí do vedení ve 32. minutě po našem špatně zahraném autu, když si náš stoper neporadil s dotírajícím útočníkem, který tak vstřelil vedoucí branku domácích. Do druhého poločasu jsme šli za vyrovnání, ale z ojedinělého protiútoku jsme střelou zdálky obdrželi druhou branku. Naštěstí jsme ukázali morálku a bojovnost, i přesto, že se nám nedařilo a tak to na sebe vzal jako správný kapitán Míša Krátký a střelou zdálky, kterou možná lehce tečoval domácí bek, snížil na 2:1. Pak se valil jeden útok za druhým na branku Hrabišína, ale těžko jsme se dostávali do vápna domácích. Vyrovnání tedy přišlo také ze střední vzdálenosti, v 86. minutě se trefil Viktor Švub. Když už obě družstva mysleli na zadní vrátka, tak se prodral do vápna nová posila Michal Novotný a v 89. minutě dal na 2:3 ! Domácí vrhli vše do útoku, ale konec utkání i s nastavením jsme zvládli a odjíždíme s plným bodovým ziskem. Všichni hráči si zaslouží poděkování, že je nezlomila druhá branka a bojovali až do konce, odměnou jsou 3 body. Za týden opět venku, v sobotu jedeme k nováčkovi do Líbivé.