Hrabišín - Jestřebí 5:4 pen. (2:4)

18. 4. 2022

Za slunečného počasí, ale studeného větru se odehrál mistrák, na který musíme co nejrychleji zapomenout. V 1. poločase jsme předvedli parádní fotbal, dali jsem 4 branky, navíc v závěru se zahodila tutovka, když šel Franta sám na gólmana, potvrdilo se nedáš - dostaneš a domácí střelou zdálky a z úhlu dali šťastnou branku a do kabin se šlo za stavu 2:4. 2. poločas byla hra rozkouskovaná, nedařilo se nám tak lehce dostávat do šancí jako v 1. poločase, rozhodčí pískal podle hrabišínských not a podle toho vypadalo. Naši hráči byli zbytečně nervózní, v koncovce zbrklí a přesto, že domácí hráč dostal ČK za nesportovní chování, tak jsme vedení o 2 branky neudrželi. Domácí se k naší brance mohli přiblížit pouze nakopávanými míči a standardkami, které 2x vymyslel rozhodčí a zde se domácí ukázali, že v tom jsou dobří. Nejdříve nachytal dobře umístěnou střelou Marka v 68. minutě jejich nejtechničtější hráč a potom 5 minut před koncem opět po vymyšleném faulu trestňákem do vápna, který hlavou nechytatelně vyrovnal domácí útočník. Závěr už bez nastavení domácí uhráli a na penalty jsme prohráli, když jsme jednu neproměnili, domácí byly 100% a slavili tak bonusový bod. Bod je málo po tak velké převaze v 1. poločase, ale takový je něksy fotbal, když neproměníš, co so vypracuješ, můžeš očekávat trest. Za týden doma to musíme odčinit !