Dubicko B - Sokol Jestřebí 0:2 (0:0)

13. 5. 2018

V Dubicku to byl boj z naší strany o 6 bodů a podařilo se ! V prvním poločase jsme hráli proti větru, po prvních 10 minutách, kdy nás domácí přehrávali, i když bez velkých šancí, jsme se postupně dostali do zápasu a hlavně po naší levé straně jsme hrozili, bohužel bez gólového efektu. Největší šanci jsme měli kolem 30. minuty, kdy střelu Lukáše Mičky brankář vyrazil a následnou dorážku od Hozy Flodra taky. Domácí hráli spíš nakopávané balony, ale vítr jim balony často sklepával do autů. Ve druhém poločase jsme soupeře přehrávali, ale góly padly až po příchodu náhradníků. Nejprve Franta, který domácí obranu provětrával a jednu svoji šanci v 73. minutě proměnil a druhý gól dal Martin Horký po přihrávce bráchy Tomáše v 87. minutě. Poslední 3-4 minuty už jsme odehráli v klidu na jistotu a vezeme super důležité body. Nyní hrajeme 2x doma, tak máme šanci se dostat na 40 bodů, uvidíme hned v sobotu proti Libivé jak se nám povede, ale body musíme doma potvrdit !