Dubicko - Sokol Jestřebí 2:1 (0:0)

17. 10. 2021

V trochu okleštěné sestavě zaviněné nemocemi, zraněními jsme hráli velmi vyrovnanou partii, ale neproměnění několika nadějných šancí nás dnes stálo body. Situace se zkomplilovala hned po ca 10 minutách, když musel odstoupit kvůli zranění Martin Horký a na lavičce to jistil pouze 1 hráč. Ve druhém poločase musel odstoupit i David Pokorný, ale k zápasu. V 1. poločase jsme byli spíše v defenzivě, ale soupeře až na rohy jsme nepouštěli do nebezpečných situací. Naopak z brejků jsme hrozili hlavně my, škoda, že žádný nevyšel do gólu. Ve 2. poločase jsme naopak z rohů hrozili my, ale taky se žádný neuchytil v branku. Domácí dali po chybě v naší rozehrávce z rychlého útoku na 1:0, naštěstí jsme za 2 minuty srovnali, když si Jardův centr usměrnil domácí obránce do své sítě, za ním však byl náš hráč a ten vše jistil, ale práci za něj udělal domácí. Pak jsme byli lepším mančaftem, ale bohužel jsme neproměnili ložené šance a to nás stálo bod(y). Domácí po neúmýslné ruce našeho stopera kopali penaltu. Bohužel 2 fauly na Frantu nebyly posouzeny jako penaltové a i přes náš závěrečný tlak to domácí ubránili. Jestřebští si zaslouží pochvalu, kde i přes oslabenou sestavu podali bojovný a statečný výkon, bohužel dnes byly okolnosti proti. Za týden proti Oskavě a tím letošní sezona pravděpodobně na domácím hřišti skončí, poslední zápas bude venku v Bratrušově. Tak přijďte povzbudit naše hráče !