Dubicko - Sokol Jestřebí 0:3 (0:1)

8. 9. 2019

Do Dubicka jsme jeli za 3 body, které jsme smolně ztratili proti Třeštině, na vítězství jsme se dost nadřeli, i když výsledek vypadá jednoznačně. Hned od začátku jsme se tlačili do soupeřovi branky, ale chyběla přesnost v zakončení, domácí měli dosti rohů. které jsme úspěšně odbránili a pak z našeho 1. rohu jsme naopak dali branku my, nejlépe se zorientoval náš kanonýr Michal Novotný. Škoda, že další 2 superšance jsme neproměnili, mohli jsme jít do kabin s větším klidem. Navíc rozhodčí odpustil Dubicku jasné 2 fauly ve vápně. Ve 2. poločase se hra vyrovnala, domácí se dostali do 2-3 velmi dobrých šancí, ale Radek byl vždy na místě, jednou nám pomohlo břevno. Již 3. faul ve vápně se nepískal a docela jsme se klepali abychom nepřišli o vedení. Naštěstí Michal proměnil v 82. minutě šanci v gól a bylo víceméně hotovo, prostřídali se ještě gólmani a v závěru pečetil po krásné rychlé akci Michal na 0:3 a bylo to definitivní. Zasloužené body, které musíme za týden potvrdit !