Brníčko - Sokol Jestřebí 3:0

22. 10. 2017

Na silně podmáčeném hřišti se hrál z naší strany zpočátku zápas, ve kterém jsme byli lepší na míči, vytvářeli si příležitosti, ale zpražila nás chyba gólmana, který po malé domů špatně odkopl, balon se dostal přímo na nohu jejich nejlepšího hráče, který ho lobem přehodil. Nic jsme nevzdávali a dále zaměstnávali obranu a jejich brankáře, bohužel nenápadný útok ze strany zakončil přesně na přední tyč stejný hráč, aby bylo ve 30. minutě už 2:0. Do konce poločasu už góly nepadly a tak se šlo do 2. poločasu s cílem snížit a zápas zdramatizovat, ale naše šance, hlavně Frantova, zůstaly nevyužity a tak po signalizaci pomezního laika, byla proti nám odpískaná penalta za nastřelenou ruku a bylo hotovo.