Bratrušov - Sokol Jestřebí 3:5 (0:1)

16. 8. 2020

První mistrák letošní sezony se odehrál na horké půdě v Bratrušově, jelikož předchozí duel v Úsově se neodehrál kvůli tomu, že domácí nebyli schopni se dát dohromady a my jsme nepřistoupili na středeční termíny. Začátek zápasu byl vyrovnaný, byla znát herní pauza, poslední mistrák jsme odehráli 3.11.2019. Domácí hrozili z dlouhých pasů a nesmírné bojovnosti, my jsme se postupně rozehřívali a ve 29. minutě dal Franta branku po výborné přihrávce Tomáše Horkého. Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně, po nedůrazu u naší branky jsme inkasovali vyrovnávací gól hned ve 48. minutě. Stále jsme však byli ve hře a vytvářeli si šance, jednu z nich proměnil Tomáš, když střelou zpoza vápna nedal domácímu gólmanovi šanci. Bohužel za 3 minuty domácí srovnali, když jejich střela byla nešťastně sražená před domácího útočníka a ten nezaváhal - 2:2. Do vedení nás dostal svým druhým gólem Franta když po jeho hlavičce se k němu od gólmana vrátil míč a napodruhé nezaváhal a bylo 2:3. Když dal Tomáš v 75. minutě svůj druhý gól taky po střele z hranice vápna, zdálo se být rozhodnuto, ale domácí vrhli vše do útoku a vytvářeli si tlak, který zúročili  gólem na 3:4. Od této chvíle nakopávali míče před naší bránu a podstupoval se jeden souboj za druhým, naše obranná činnost však byla výborná, ubránili jsme se a v 89. minutě dovršil Tomáš hattrick a bylo vymalováno - 3:5 !  Poděkování všem za výkon a hlavně bojovnost, proti agresivně, ale férově vedené hře domácích, k výborné kulise přispěli i všichni 3 rozhodčí. Za týden konečně doma skoro po 10 měsících.