Jdi na obsah Jdi na menu

Bratrušov - Sokol Jestřebí 2:3 (1:0)

31. 10. 2021

V Bratrušově se hrálo za silného větru, ale na dobrém terénu, podmínky pro oba mančafty stejné. Domácí hráli svůj klasický soubojový fotbal, který bolel, ale museli jsme se přizpůsobit. Popravdě jsme se celý 1. poločas hledali a nebyli jsme schopní se dostat do hry. Domácí si také nevytvořili tlak a šance, přesto se dostali dovedení, když lobem překonal domácí útočník Radka, možná i vítr pomohl míči do branky. Do druhého poločasu vstoupilo Jestřebí mnohem lépe, bylo jen otázkou času, kdy balon někdo usměrní do bratrušovské sítě. Podařilo se po rychlém brejku Martinovi Štikovi v 62. minutě a hned bylo veseleji. Naše herní převaha byla znát, ale domácí se také zlepšili a jestřebská obrana s Radkem měla také dosti práce. Ještě lépe bylo v 78. minutě, když centr do vápna zužitkoval Tomáš a bylo 2:1 ! Bohužel po standardce domácí srovnali o minutu později a bylo opět vyrovnáno, velká škoda. Nicméně náš tým projevil velkou vůli po vítězství a v 85. minutě dal nůžkama Tomáš na 2:3 pro Jestřebí, nádherný fotbalový okamžik. Domácí v posledních 5 minutách se snažili vyrovnat, ale naše obranná činnost už nedovolila domácím nic. Vynikající závěr podzimu nás dostal na dostřel 2. místu a velmi dobrou pozici na jarní část. Závěrečnou plánujeme hned za týden, bude ještě potvrzeno.