Výsledek: 3:2 (2:1)
branky: Valko 2
sestava: Habrluk-David,Polášek,Lukáč,Trunečka-Mička,Hýbl,Kondler,Valko-Solník,Šmoldas
náhr.: Sita,Reichl
Do zápasu vstoupili naši dorostenci velmi dobře, nejprve gólman domácích vytěsnil pěknou střelu Lukáše Hýbla na tyč, zanedlouho se přesně trefil Marek Valko. Potom začali domácí hráči agresivněji napadat naše hráče a zaslouženě vyrovnali z rychlého protiútoku. Do poločasu domácí stačili výsledek otočit a lze dodat, že zaslouženě. Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem, bohužel v době našeho největšího tlaku jsme obdrželi třetí branku. Naši dorostenci bojovali ale dál a odměnou jim byl kontaktní gól na 3:2. V dalších šancích se již bohužel naši hráči neradovali z gólu a tak utkání skončilo 3:2. Pochvalu zaslouží vesměs starší hráči a gólman, kteří táhli družstvo celý zápas, bohužel ostatní jim moc nepomohli a tak se dnes nepodařilo odvézt aspoň bod.