Jdi na obsah Jdi na menu

Dorost: Sokol Jestřebí - Zvole 2:3

13. 9. 2011
Jestřebí - Zvole  2:3   branky: Mička, vlastní Sestava:Habrluk-Adámek,Doubrava,Kondler,Sita               Švoma,Sládek,Štrampach               Ovčiarik,Šváb,Marada  Dále hráli:Mička,Šmoldas   Za pěkného slunečného dne se zápas začal minutou ticha za zemřelé hokejisty v Rusku. Bohužel si marodka vybrala svou daň a museli jsme improvizovat v celé obraně.Štěstěna nám přispěchala na pomoc prvním gólem,do sítě hostů si míč srazil nepřesnou malou domů zvolský branař-1:0, vlastní.Druhý gól po pěkném úniku přidal Mička. První půle dva nula.Do druhé půle se do nás zakousl soupeř ze všech sil.Naši hráči odešli fyzicky a několik nedorozumění v obraně,zcela odevzdaná záloha a výsledek se zcela obrátil v náš neprospěch.Soupeř zaslouženě vyhrál a my jsme prohospodařili nadějné vedení 2:0 na 2:3 pro našeho soupeře.