Jdi na obsah Jdi na menu

Dorost: Sokol Jestřebí - Postřelmov 2:0

27. 9. 2011
Jestřebí : Postřelmov 2:0 (0:0) Doubrava,Mička.  Sestava:Habrluk             Kondler,Doubrava,Sita,Reichl             Adámek,Holinka,Sládek             Mička,Ovčiarik,Šváb  Zápas jsme začali úplně s novou sestavou,protože z různých příčin chyběli 4-ři hráči základu. Proti prvnímu celku tabulky jsme začali opatrně,ale s odhodláním uhrát co nejlepší výsledek.To se nám dařilo do poločasu i díky nešťastnému zranění hráče Postřelmova,kterého musela odvézt záchranka. V druhé půli jsme nečekaně zásluhou Marka Doubravy trochu utěšenou,ale za to gólovou střelou z pětadvaceti metrů vedli 1:0. Pak i přes tuhý odpor jsme místy vyráželi do protiútoků,ktreré vedli často i skoro ke gólu. Z jedné takové akce gólman neudržel balón a naši útočníci se tlačili balón do brány.Jelikož branař našeho hráče stáhl rukama,tak s nařízené penalty zkušeně proměnil Lukáš Mička na konečných 2:0 Poklona patří všem obzvlášt obraně,která fungovala na 100%.Jen tak dál.