Jdi na obsah Jdi na menu

Dorost: Oskava - Sokol Jestřebí 1:4

8. 4. 2012
Oskava - Jestřebí  1:4  (0:2),Mička 2x,Marada,Adámek  Sestava:Habrluk             Kondler,Doubrava,Reichl,Sita             Švoma,Sládek,Adámek             Mička,Marada,Švestka Dále hráli:Štrampach,Šváb,Dzurik,Malíček.  Sezóna začala pro nás povinou výhrou.Začali jsme dobře a do poločasu jsme vyhrávali 2:0,zaslouženě.V druhé půli jsme si mysleli,že se nám nemůže nic stát a ejhle dostali jsme gól.Ale od této chvíle bylo na hřišti jen jedno mužstvo a i když soupeř parkrát ještě zahrozil,tak jsme zaslouženě vyhráli.Mohli jsme vyhrát ještě výrazněji,ale nepřesnost ve finální střelbě nás dál nedostala. Z celého zápasu stojí za zmíňku krásný lob za obranu alá Xavi-Messi,v podání Martina Sládka,který zaloboval nádherně obranu na Frantu Maradu.Bohužel už nezakončil,byl v minimálním ofsajdu.Jen tak dál.Opravdu nádherná situace. Příští týden hrajeme doma s Bludovem,přijděte se podívat.