Dorost: Leština - Sokol Jestřebí 0:3

19. 9. 2011
Leština - Jestřebí  0:3 Štrampach,Marada,Kondler  Sestava:Habrluk             Polách,Doubrava,Reichl,Šmoldas             Sládek,Švoma,Kondler,Adámek     Šváb,Ovčiarik  Dále hráli:Marada,Sita,Štrampach  Zápas jsme zvládli dá se říci s přehledem.Opět mladý nezkušený sudí měl hodně daleko ke kvalitnímu pískání,ale na to si už zvykáme.Jinak zápas jsme začali s chutí vyhrát a to je dobře.Bylo na všech vidět,že chtěli odčinit nešťastnou prohru z minulého týdne.Po herním oťukávání v prvních minutách se nám nedařilo dát branku.Chybělo víc klidu v koncovce.Protrhl to až Radek Štrampach po pěkné kombinaci se na konci trefil k tyči a bylo 1:0 pro nás.V druhé půli pak opět po pěkné kombinaci utekl Franta Marada a střelou trochu z úhlu zvýšil na  2:0.Třetí gól byl už jen třešnička na dortu.Po Ukázkovém napadání Honzem Šmoldasem a odebráním míče obránci,nádherně našel Davida Kondlera a ten si ve vápně udělal prostor pro třetí branku zápasu.Tenhle gól a stávající akce byla nejhezčím okamžikem zápasu.Jinak v druhé půli byla Leština čím dál odevzdanější a jenom nepřesností našich hráčů to skončilo 3:0 pro Jestřebí.