Dorost: Jindřichov - Sokol Jestřebí 0:1

1. 11. 2011
Jindřichov - Jestřebí 0:1 (0:1) Adámek    Sestava:Habrluk             Kondler,Polách,Doubrava,Švoma             Sládek,Švestka,Sita     Neplech,Ovčiarik,Adámek   Dále hráli:Mička,Dzurik,Štrampach,Šváb,Reichl   Na zápas jsme přeskupili řady a začali se zajištěnou obranou.Tato strategie se ukázala být klíčová.První půli jsme měli až nečekanou převahu díky odhodlání všech hráčů.Tato převaha se projevila nádherným uvolněním Vaška Adámka, který z úhlu zavěsil do protilehlé šibenice.Nádherný gól !!!.Bylo vidět dosti ostrých zákroků z obou stran.Rozhodčí to opět nechal místy bez povšimnutí.Místy pískal na popud místních diváků,kteří se sešli v hojném počtu.To jsme nikde zatím neviděli,aby na dorosty přišlo zhruba čtyřicet,padesát diváků. Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivně a dělali jsme hodně problémy soupeři.Ale nastala opět situace kdy to rozhodčí neustál a po zcela banálním zásahu Tomáše Neplecha vytáhl pro něho již druhou žlutou kartu a následně červenou. Toto vyloučení přišlo ve dvacáté minutě druhého poločasu a bylo jasné,že to nebude lehký konec zápasu.Jenže nás podržel nejen gólman,ale měl i dobře postavenou branku a po několika břevnech a tyčích jsme udolali Jindřichov 1:0. Konec zápasu ještě poznamenalo škaredé zranění Zdeňka Polácha,který při souboji o míč upadl tak nešikovně,že si zlomil klíční kost.Odvezla ho sanitka do šumperské nemocnice.Určitě si hodně vytrpěl a tímto bych mu chtěl za celý tým poděkovat, jeho bojovnost ve hře byla příkladná, všichni mu přejeme brzké uzdravení. Tento zápas byl na podzim poslední a vítězství pro nás znamená 2.místo v tabulce.VÝBORNĚ ! ! !  Těšíme se na jaro a na lepší přízeň diváků. Děkuji jménem trenérů všem našim hráčům za pěkné zážitky.