Dorost: Bohdíkov - Sokol Jestřebí 1:4

15. 10. 2011
Bohdíkov-Jestřebí  1:4 (0:1) Adámek,Neplech 2x,Sládek  Sestava:Habrluk             Polách,Adámek,Doubrava,Sita             Kondler,Sládek,Švoma             Marada,Mička,Neplech Dále hráli:Reichl,Šváb,Ovčiarik,Švestka Zápas jsme začali sice z nadšením,ale nervózně.První gól padl střelou z dálky(Adámek).To nás uklidnilo,ale mnoho nevyužitých šancí nás mohlo mrzet. Do druhé půle za chladného počasí jsme  nastoupily s odhodláním vstřelit druhý gól a uklidnit se.To se i stalo.Po té už byla vidět herní převaha našeho mužstva.Ale po hodně nepotrestaných faulů,které rozhodčí nepískal se hráči na obou stranách uchýlili k hrůzostrašným zákrokům,které místy hraničily likvidačnímy.Tak vypadal celý druhý poločas a to z 200% zaviněním sudím.Nešťastně dostal žlutou kartu Franta Marada,která patřila Markovi Reichlovi,ale rozhodčího se nepodařilo přesvědčit jinak.Poté nepotrestal sudí faul na Frantu Maradu,který zapříčinil menší roztržku se soupeřem a oba aktéři šli dříve do šaten ČK.Z naší strany to byl Marada pro kterého to znamená zřejmě na podzim konec s fotbalem. Zápas skončil pro nás vítězně,ale do pěkného fotbalu to mělo daleko.